Tähistii

Tähistii nimi on sündinud haanikeelsest sõnademängust tähistii ja tiitähis, ehk kirjakeeles “tähistee” ja “teetähis”. Sõnadega mängimine ja loomine on meile olulised, sest usume, et mõtte ja sõna vägi muudab ja loob maailma.

Hää sõna om parõmb kui sada rubla rahha.
(Võrumaa vanasõna)

Tee viib üle vee, üle maa ja taevalaotuse. Tähtede all ja tähtede poole. Tee viib läbi tunnete, olukordade, katsumuste, õnnestumiste ja väljakutsete. Tee viib läbi inimsuhete, eluvaldkondade ja üle elukaare. Läbime inimestena oma teekonda vaimu, hinge ja keha tervikuna, pidevalt kogedes ja kasvades, vähemalt kolmel erineval, ent samas ühtsel tasandil.

Milline on sinu tee? Kus see kulgeb? Millised on su teetähised? Kuhu nad sind juhatavad? Millised teetähised juhivad sind sinu tähisteele – teele, mil liigud ühenduses iseendaga ning teostad end parimal võimalikul moel, rõõmu, kerguse ja armastusega? Kuidas leida oma tähistee või kuidas sel teel edasi liikuda? Vastused on käegakatsutavad, olemas ja kohal, ent sageli on meil keerukas neid üksinda näha.

Saame sind teekaaslasena toetada. Meil on oskus näha suurt pilti ning märgata seda, mis praeguses hetkes olemas on. Aitame sinu teetähiseid elavaks muuta ja neile tähendusi leida, olles sinu toetavaks kaaslaseks isikliku tähistee loomisel.