Arengu toetamine ja andragoogiline nõustamine

Jõustav jalutuskäik
60 minutit üks-ühele nõustamist kauni Haanimaa looduse keskel, mis on pühendatud sinule ja sinu teekonnale. Kohtumiskoha ja kasutatavad praktikad (nt. loodusmetafoorid, sotsiomeetrilised meetodid, loovteraapia praktikad) valime lähtuvalt sinu vajadustest ja eesmärkidest.
Broneerin aja

Lahenduste teekond
60 minuti pikkune toetav rännak ettevõtlus- ja tootmisalaste kitsaskohtade lahendamiseks ning uute ideede leidmiseks. Kohtumiskoha valime lähtuvalt sinu soovidest, kasutatavad praktikad selguvad sinu vajadustest tulenevalt jalutuskäigul.
Broneerin aja

Loomise- ja kasvuruum
90 minutit hoitud sise- või veebiruumis üks-ühele nõustamist, mis on pühendatud sinule ja sinu teekonnale. Kohtumiskoha ja kasutatavad praktikad (nt. jõustav vestlus, eneseanalüüs, visualiseerimine) valime lähtuvalt sinu vajadustest ja eesmärkidest.
Broneerin aja

Arengu toetamisest ja andragoogilisest nõustamisest loe lähemalt siit!

Arengu toetamise ja nõustamise ajad palume ette broneerida vähemalt 24 tundi enne kohtumist. Nii jõuame sinu kohtumiseks häälestuda ja piisava aja varuda. Ootame sind!

Terviklikud koolitused ja konsultatsioonid meeskondadele

Teie meeskonda ja ettevõtet toetav koolitus või konsultatsioon sünnib rätsepatööna, vastavalt teie vajadustele ja eesmärkidele. Kohtumise toimumiskohaks valime teie soovidest lähtuvalt sise-, õue- või veebiruumi. Tänases olukorras leiame arengut toetava lahenduse ka veebikoolituse või -konsultatsioonina.

Loe lähemalt siit!

Tootmise optimeerimine ja projektijuhtimine

Pakume konsultatsioone tootmise planeerimise ja optimeerimise alal, projektijuhtimisteenust ja koolitusi. Töötame koos teiega välja arenguks vajalikud struktuurid ja protsessid ning oleme toeks projektijuhtimise aluste väljatöötamisel. Tänases olukorras leiame arengut toetava lahenduse ka veebikoolituse või -konsultatsioonina.

Loe lähemalt siit!