Tootmise optimeerimine ja projektijuhtimine

Organisatsiooni juhtimine on mõtestatud tegevus. Enamik Eesti ettevõtteid on väike- või mikroettevõtted, kus on vähe töötajaid, organisatsioonikeerukus on madal ja rollid iseenesstmõistetavad. Protsesside kaardistamine ja süstematiseerimine annab tõuke optimaalsemaks ressursikasutuseks ning on sisendiks edasiste tegevuste planeerimisel.

Üsna palju otsuseid saab teha ära kõhutunde ja talupojamõistusega, kuid ettevõtte kasvus tekib piir, kust edasi peab arengu jätkamiseks tegema kindlatel faktidel põhinevaid otsuseid. Meie roll on aidata kirjeldada protsesse, vastutusalasid, ülesandeid. Sellele tuginedes ehitame üles olemasoleva ettevõtte mudeli, mida saab hakata optimeerima. Ei peaks arvama, et ühe-kahe töötajaga firmas ei ole vaja mingit juhtimisstruktuuri. Kindlasti on. Sellistes ettevõtetes kannavad need üks-kaks inimest lihtsalt mitut mütsi: hommikul transporditöötaja, lõunal müügimees ja õhtul raamatupidaja.

Aitame luua selgust ettevõtte arengus. Töötame koos teiega välja vajalikud struktuurid ja protsessid ning oleme toeks projektijuhtimise aluste väljatöötamisel. Meie soov on, et säärane mõttetöö viiks lisaks korras paberimajandusele ka selguseni oma ettevõttest või organisatsioonist.

Pakume tootmisettevõtetele erinevaid koolitusi, mis toetavavad edukat projektijuhtimist, aitavad selgust luua toodangu kvaliteedi tagamises ja planeerimises.

Olen sinu ettevõtte jaoks olemas. Kirjuta mulle: kaarel@tii.ee või helista: Kaarel +372 5836 0825.

Kohtumiseni!

Kaarel Simson,
sinu ettevõtte arengu toetaja.

Kinnita